Nabízíme možnost si program jen vyzkoušet

Vyzkoušejte si program RAALTRANS přímo u Vás. Výsledky Vás přesvědčí.

Pro vyzkoušení, zda program bude splňovat vaše požadavky, máte možnost si jej objednat se zkušebním provozem po dobu 30 dnů. Za zkušební provoz zaplatíte pouze distribuční náklady 250 Kč + DPH. Pokud budete chtít dále používat tento program i po zkušebním provozu, uhradíte cenu programu až po zkušebním provozu.

Délka zkušebního provozu je sledována na naší straně. Po uplynutí zkušebního provozu je pozastaven uživatelský účet v databance RAALTRANS, přes který se přihlašujete do databanky. Bez tohoto účtu není možné z databanky RAALTRANS přenášet čerstvé nabídky dat.


PŘEMÝŠLÍTE, ŽE TOTO JE TO PRAVÉ ŘEŠENÍ NA ZAČÁTEK?

Objednejte si zkušební verzi nezávazně

Při objednávání programu se zkušebním provozem zaškrtnete v objednávkovém formuláři vámi požadovanou verzi, zaškrtnete políčko 'Zkušební provoz' a my vám dodáme plnou verzi programu na 30-ti denní vyzkoušení. Pokud se po této době rozhodnete dále využívat náš program, uhradíte pouze zálohovou fakturu dodanou při obdržení programu a program používáte dále tentýž, bez jakékoliv přeinstalace nebo konfigurování. Pokud byste dál nechtěli RAALTRANS Editor používat, stačí nám zavolat a my zařídíme vše potřebné.